نرم افزار تبلیغ در تالارهای گفتگو - MortalKombat Forum Spammer

امروزه برای شناساندن محصول و یا وبسایت و یا هر تبلیغ دیگری از راههای متعددی نظیر ارسال ایمیل انبوه و یا قرار دادن بنر در وبسایتها استفاده میشود ولی ما راه جدید و مطمئن تری برای شما پیشنهاد میکنیم . با استفاده از MortalKombat Forum Spammer شما قادر خواهید بود تا تبلیغ و پیام خود را به هزاران کاربری که در انجمن های گفتگو مشغول فعالیت هستند به صورت پیغام خصوصی ارسال کنید این برنامه قادر است تا تمامی یوزرهای یک انجمن را جمع آوری و ذخیره کرده و سپس پیام شما را به تک تک آنها ارسال کند . در این صورت پیام شما 100% برای کاربر ارسال شده و او قادر است حتی برای شما پاسخی ارسال کند . ممکن است یک انجمن بیش از دویست هزار کاربر داشته باشد و این برای شما یک مزیت است زیرا میتوانید به افراد بیشتری تبلیغ خود را ارسال کنید .

 

 

ویژگیهای MortalKombat Forum Spammer   :

جمع آوری و ذخیره تمامی یوزرهای انجمن ( انجمن های وبولتین و مای بی بی )

 ارسال پیام خصوصی به تمامی کاربرن ( با ارسال پیام خصوصی یک ایمیل نیز به کاربر ارسال میشود مبنی بر اینکه یک پیغام خصوصی دریافت کرده اید)

امکان پیگیری پیغام خصوصی

 قابلیت آپدیت خودکار برنامه در صورت تغییر در انجمن

امکان ارسال متن ، لینک ، شکلک ، عکس و ویدیو

سرعت بالا در ارسال پیام

امکان ارسال پیغام با چندین یوزر

تشخیص مسدود شدن یوزر و ادامه کار با یوزر بعدی

امکان ارسال پیغام به چندین نفر در یک لحظه ( بستگی به انجمن دارد برای مثال در اکثر انجمن ها در هر لحظه میتوان به 5 کاربر پیغام فرستاد )

نمایش کاربرانی که پیغام با موفقیت برای آنها ارسال شده و ذخیره آنها

 نمایش کاربرانی که در هنگاه ارسال پیغام به آنها خطایی رخ داده و ذخیره آنها

برای خرید این محصول میتوانید از لینک زیر اقدام به خرید آنلاین لایسنس کرده و پس از آن لینک برنامه به همراه آموزش استفاده از آن برای شما ایمیل میشود

 

سفارش محصول